Obróbka blach za pomocą prasy hydraulicznej

Konieczne jest wykonanie obróbki za pomocą prasy hydraulicznej?

Podobnie, jak w przypadku urządzeń mimośrodowych, także te maszyny pozwalają na realizację prac obejmujących gięcie czy cięcie i tłoczenie blach. Ze względu na ogromną siłę nacisku generowaną przez zjawisko stałości ciśnienia w zamkniętym układzie hydraulicznym możliwe jest realizowanie zadań o wysokim stopniu trudności – pod warunkiem, że operator doskonale orientuje się w zasadach działania takiej prasy. Nasi specjaliści, którzy zajmują się obróbką o takim charakterze z wielką uwagą i dbałością podchodzą do realizacji każdego zlecenia.

Profesjonalna obróbka - zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Prasa hydrauliczna jest często wykorzystywana do wykonywania, w tym cięcia elementów o dowolnych parametrach i rozmiarach. Jest używana ponadto do wyciskania i wciskania – na przykład łożysk lub tulei do i z innych części czy konstrukcji. Taka czynność wymaga ogromnego nacisku, który to urządzenie jest w stanie wygenerować. Przy odpowiednim ustawieniu w prasie hydraulicznej możemy wykonać gięcie i zaginanie arkuszy z blachy, nadając jej wymagany przez Klienta kształt. Świadczymy usługi wymagające użycia pras hydraulicznych do 45 ton.

 

Cięcie i gięcie blach za pomocą profesjonalnego parku maszynowego

Obróbka wybranych elementów, między innymi metalowych, odbywa się w naszej firmie przy wykorzystaniu profesjonalnego parku maszynowego – nowoczesnej technologii dla przemysłu. Usługi, jakie proponujemy na tej podstronie, szczególnie polecamy zakładom produkcyjnym czy warsztatom stolarskim. Niemniej działamy dla Klientów, którzy prowadzą swoje firmy w różnego rodzaju branżach. Zachęcamy tym samym do zdecydowania się na skorzystanie z oferty usługowej z zakresu cięcia i gięcia blach.

 

Precyzja wykonania poszczególnych elementów

Obróbka wykonana przez nas jest przede wszystkim niezwykle precyzyjna. Wszystko dzięki fachowemu podejściu naszego zespołu, a także wykorzystaniu nowoczesnych maszyn w cięciu i gięciu blach. Wybierz profesjonalistów w branży, czyli Wibro-Met.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji,

oraz wstępną wycenę uzyskać można kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem naszej firmy!

kontakt